palyaço palyaço servisi palyaco hizmeti
parti zamanı parti süslemesi
palyaçolar
istanbul palyaço
palyaco sihirbaz show

PALYAÇO SERVİSİ - DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI

Palyaço servisi ve kiralama hizmeti olarak vermiş olduğumuz servislerimiz o günün siz ve misafirleriniz için sorunsuz, çocuklarını için eğlenceli geçmesi kısacası unutulmaz bir gün olması için kaliteli bir şekilde servis vermeye çalışmaktayız. Kullandığımız ürünlerden, gelecek olan ekibimize ve yapacağımız gösteriler etkinlikler kaliteli ve güvelinir olması için yıllardır çalışıyoruz.

Kendi bünyemiz de bulunan animasyon ekibimiz tamamen tecrübeli, deneyimli ve okulların çocuk gelişimi yada tiyatro eğitimli olmasına özen gösteriyor ve bu şekilde oluşturulmuş bir ekiple çalışıyoruz.

Etkinliklerde kullandığımız yüz boyaması avrupa standartlarında üretilmiş cilde zarar vermeyen su ve sabunla hemen temizlenebilen kaliteli boyalardır. Minik arkadaşlarımızın herhangi bir alerji sorunu varise, kendisine bu aktive uygulanmamaktadır. (küçük yaştaki çocukların evebeynlerinden izin alınmadan gerçekleştirilmez)

Özellikle belirtmek isteriz ki PALYAÇO SERVİSİ ANİMASYON EKİBİ; SOKAKTA BOŞ GEZEN, SOKAK ARASINDA AÇILIŞLARDA APAÇİ DANSI YAPAN yada GÖREV ALAN KİŞİLERDEN oluşmamaktadır. Şirket politikası olarak açılış ve outdoor etkinlikleri belirli bir standardımız bulunmaktadır.

ANİMATÖR- PALYAÇO -KOSTÜM KARAKTER

Palyaço servisini kullanarak çağırdığınız animatörümüz 2/3 saat boyunca minik arkadaşlarımızla bedenen yada yanında getirdiği kendi malzemeleriyle çeşitli oyunlar, yarışmalar, yüz boyama ve sosis balondan yapılmış hediyelerle unutulmaz bir eğlence ve gün geçirmelerini sağlar.
Doğum günü organizasyonların gelen arkadaşımız mekan ve çocuk durumu, çocuk sayısı ve yapısına göre kendi programını belirler.
Doğum günü organizasyonunuzu temalı yapmanız durumunda bizden kostümlü karakterler de isteyebilirsiniz. Kostümlü karakter listemiz aşağıda bulunmaktadır.
Ayrıca doğum günü organizasyonlarınız da kişiye özel hazırlanmış şeker masası, afiş, şerbet, şekerlemeler, karşılama panosu, davetiye, hediye poşetleri, tabak, bardak, çatal, peçete, masa örtüsü gibi itiyaçlarıda palyaço servisinden temin edebilirsiniz.

BABYSHOWER

Ülkemiz de artık kutlanmaya başlayan doğum öncesi partisi baby shower için de palyaço servisinden bilgi alabilirsiniz. Kız yada Erkek çocuk için hazırlanmış ve hazırlanacak özel tasarımlar ekibimiz tarafından uygunlanmakta ve sunulmaktadır. Misafirleriniz için gerekli olan masa sandalye ve gazebo gibi ihtiyaçlarınızı da kiralama departmanımızdan bilgi alabilirsiniz. Unutmayınız ki şirketimiz A'dan Z'ye kadar bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

1 YAŞ DOĞUM GÜNÜ

Çocuğunuzun o ilk yaşı çok önemlidir, ilk yaşı, ilk pastası, ilk toplu etkinliğidir. Bu günün sizin için önemi çok iyi anlıyor ve bu önemli gününüz de yanınız da olmayı çok istiyoruz. Palyaço Servisi olarak çocuğunuza özel yapılan tasarımlarla organizasyonu en kaliteli ve eğlenceli hale getiriyoruz. Doğum günü hazırlıklarınız için bizi arabilirsiniz.

PİNYATA PATLATMA OYUNU

Pinyata içi şekerleme ve oyuncaklardan doldurulmuş ve süslenmiş kutların çocuklar tarafından patlasılmasıyla oynanan oyundur. Bir çok şekilde ve renkte çeşitleri bulunan pinyata oyununu ister boş bizden temin edebilir içini sizde doldurabilirsiniz. Pinyata çeşitleri için bizi arayabilirsiniz.

ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN MEKAN DÜZENLEME

Balon süsleme: İstediğiniz renkler de yada çeşitli konseptler de yapılan süslemelerdir. Yanmaz Helyum gazı kullandığımız uçan balonlarla da süsleme yapılmaktadır.


Kumaş süsleme: İstediğiniz renklerde ve şekilde yapılacak süslemedir.


Ses Sistemi: Açık yada kapalı mekanlar için ihtiyacınıza cevap verebilecek her türlü ses sistemleri bünyemiz de mevcuttur.


Karaoke: Doğum günleri için yapılan PC ve TV ile çocuklarınız birer yıldız olacak.*İlizyonist-sihirbaz Show | *Kiralık Masa sandalye ve minder | *Karaoke | *Win Wi | *Şişme oyun alanlar | *Pinyata | *Fotoğraf ve Kamera çekimi


KARAKTERLERİMİZ

Palyaço abi / abla
Animatör abi / abla
Süpermen
Kovboy animatör
Korsan animatör
Noel baba / Noel anne
Futbolcu animatör
Melek animatör
Bedmen animatör
HULK animatör
Sindirella
Pamuk prenses
Örümcek adam
Cadı animatör
FROZEN ELSA
MONSTER HIGH

karakterlerimizin ve yaptığımız diğer etkinliklerin fotoğraf ve görselleri için FACEBOOK sayfamıza bakabilirsiniz.

BİZİ ARAMADAN KARAR VERMEYİN