palyaço palyaço servisi palyaco hizmeti
parti zamanı parti süslemesi
palyaçolar
istanbul palyaço
palyaco sihirbaz show

PALYAÇO SERVİSİ ve ORGANİZASYON KİRALAMA HİZMETİ

Palyaço servisi 2000 yılından günümüze kadar amaç olarak "kaliteli animasyon servisi vermek" ve "müşteri memnuniyeti"ni ön plan da tutmayı amaç edinmiş genç ve yaratıcı bir ekipten  oluşmaktadır. Animasyon adına birçok çalışmalarda bulunmuş olan ekibimiz, tiyatro eğitimi almış ve almaya devam eden, çocuk psikolojisinden anlayan, ilgili okul bölümlerinde okuyan ve yaratıcılığını kullanabilen bir ekibe sahiptir.

Ekibimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusun da animasyon çalışmaları yapmaktadır. Ekibimizi oluştururken özenli olmaya dikkat etmekte ve bu nedenle ekibimizi oluştururken "eğitim"i ön planda tutmaktayız. Ekibimiz animasyon için gerekli eğitimi alarak başlar, belirli bir staj dönemi geçirir, eğer uygun görülürse ekibimize katılır ve siz değerli müşterilerimize hizmet verir.

Animasyon ekibimizin ve Organizasyonlar da kullandığımız malzemeler (yüz boyası vs...) tamamen Avrupa birliği normlarına uygun, cilde zarar vermeyen özel su bazlı yüz boyaları kullanmaya özen göstermekteyiz.

Palyaço servisi olarak sadece ekip kurmakla bu işin olmadığının farkındayız, Siz müşterilerimize daha sağlıklı servis verebilmek için işimizi devamlı geliştiren, ekibimizi eğitimde tutan, animasyon ve organizasyon konusunda nasıl gelişebileceğimizi araştıran, kalitemizi arttırmayı ve yeniliklere açık olan bir yapıya sahibiz.
 

Lütfen siz değerli müşterilerimiz, dünyanın en değerli varlıkları olan çocuklarımızı "doğru ellere" teslim ettiğimizden emin olunuz. Piyasada adresi belli olmayan ve "ucuz, en ucuz," gibi isimlerle iş yapmaya çalışan bir çok insan bulunmaktadır.

Biz reklam veren bir firma değiliz, bizim reklamımız sizlerin vereceği referanslardır. Sektörde ki 16. senemizi kutluyor bu zamana kadar biz " palyaço servisi ve organizasyon kiralama" servisini seçen müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
 

Palyaço Servisi, ORGANİZASYON SERVİSİ KİRALAMA TANITIM HİZMETLERİ firmasının bir Hizmeti'dir.

 PALYAÇO SERVİSİ ve ORGANİZASYON KİRALAMA HİZMETİ OLARAK
TÜRKİYE GENELİ, KIBRIS ve YURTDIŞI ORGANİZASYONLAR DA SERVİS VERMEKTEYİZ.
HER TÜRLÜ KURUMSAL ve BELEDİYE ORGANİZASYONLARI
AÇILIŞ TANITIM ve TÜRK BAYRAM KUTLAMALARI
TURNE (ROAD SHOW), SPOR ORGANİZASYONLARI
AVM ETKİNLİKLERİ ve FESTİVAL ETKİNLİKLERİ
AVRUPA, ASYA ve AMERİKA DA!
HİZMET VEREBİLECEĞİMİZİ BİLİYORMUSUNUZ?
BİZİ ARAMADAN KARAR VERMEYİN...


Palyaço Servisi Ekibi