palyaço palyaço servisi palyaco hizmeti
parti zamanı parti süslemesi
palyaçolar
istanbul palyaço
palyaco sihirbaz show

PALYAÇO SERVİSİ - Sünnet, Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda, Yıl Dönümü, Süpriz geceler

Palyaço servisi olarak bu önemli günlerde ihtiyacınız olabilecek her türlü ekip ve ekipanla yanınızdayız. Bu önemli günde sizi yanlız bırakmıyor gününüzün en güzel, sorunsuz geçmesi için çalışıyor sorumluğunuzu biz alıyoruz.

Sünnet düğünü;
Çocuğunuzun hayatında bir kez yaşayacağı bu önemli günde yanınız da oluyor siz ve davetlileriniz için en güzel eylenceği hazırlıyoruz. Mekan süslemesinden karşılamaya, gösteri ve animasyon ekibinden, ses ışık ve masa düzenine kadar A'dan Z'ye kadar bütün hizmeti verebilmekteyiz. İhtiyacınız olabilecek ve verdiğimiz hizmetler aşağıdadır. Bizi aramadan karar vermeyin...

Düğün;
Düğün organizasyonlarında bu önemli günde mekanda koşuşturan çocuklarla ilgilenilmesi için bizi arayın. Yapacağımız gösteri ve showlarla çocuklarımızın ortalıkta dolaşmasına engel olunacak ve sizde bu mutlu gününüzü keyifle geçireceksiniz. Düğün organizasyonlarında sadece animasyon değil, balon süsleme, balon yağmuru, profesyönel fotoğraf ve kamera çekiminden, masa düzenine kadar bir çok konuda bizden yardım alabilirsiniz.

Kına Gecesi;
Kına geceniz için gerekli olan kına ve kaftan gibi hizmetlerimizle yanınızdayız. Gelin hamımı organizasyonu ve kına gecesi için bayan DJ, kına ekibi gibi servislerimizle siz bayanların en keyifli şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz.

Bekarlığa Veda Gecesi;
Bu geceyi ister evinizde ister dışarıda geçirin, biz gerekli herşeyi hallediyor bu son bekar gününüz de çılgınlar gibi eğlendiriyoruz. Konuşma balonlarından ses ışık sistemi ve dj hizmetimizle yanınızdayız.

Yıl Dönümü ve Süpriz Geceler;
Bu önemli gün için planlama mı yapmak istiyorsunuz? Yapacaklarınız var ama yardım mı arıyorsunuz? işte buradayız. Bizi arayın sizinle birlikte bakın neler yapıyoruz ;)


 

Host Hostes Karşılama  LCV Takibi Ses Işık Sistemi Bay -Bayan DJ
       
Mehteran Ekibi Davul Bandosu Animasyon Ekibi Balon Süsleme
       
Masa Sandalye Kiralama Sünnet Tahtı Sünnet Tahtı Revan Yeni Çeri Askeri ve Cariye
       
Konfeti Show Balon Yağmuru Semazen Kuran-ı Kerim Dinletisi
       
Gelin yolu Nikah Masası ve Sandalyesi Fotoğraf ve Kamera Çekimi Catering Hizmeti
       
Sahne Podyum Kiralama Patlamış Mısır Arabası Kiralama Pamuk Şeker Arabası Kiralama Pinyata
       
       
       
        

 

 Daha önce yapmış olduğumuz piknik organizasyonlarının görsellerini görmek için  FACEBOOK sayfamıza bakabilirsiniz.

BİZİ ARAMADAN KARAR VERMEYİN